+48 12 688 69 00
Skontaktuj się
z nami:
PODSTAWOWY RACHUNEK PŁATNICZY
KRAKOWSKIEJ SKOK
Strona główna » Podstawowy rachunek płatniczy

Podstawowy rachunek płatniczy

Informujemy, iż realizując postanowienia ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, z dniem 8 sierpnia 2018 r. nasza Kasa wprowadziła do oferty Podstawowy rachunek płatniczy, skierowany do członków Kasy, którzy nie posiadają żadnego rachunku płatniczego w innej instytucji finansowej tj. banku, skok-u.

Podstawowy rachunek płatniczy prowadzony jest bezpłatnie z zagwarantowaną opcją przeprowadzenia w każdym miesiącu pięciu bezpłatnych poleceń przelewu oraz pięciu bezpłatnych wypłat gotówki z bankomatów w Polsce nienależących do SKOK.

Osoby zainteresowane otwarciem i prowadzeniem Podstawowego rachunku płatniczego zapraszamy do złożenia wniosku, dostępnego w Placówkach Kasy oraz na naszej stronie internetowej. Jeżeli brak jest przeciwskazań do otwarcia podstawowego rachunku płatniczego, nasza Kasa zgodnie z Ustawą otworzy Rachunek w ciągu 10 dni roboczych od złożenia kompletnego wniosku.

Załączniki:
Wniosek o otwarcie Podstawowego rachunku płatniczegoWniosek o otwarcie Podstawowego rachunku płatniczego 
Dokument dotyczący opłat z tytułu usług związanych z rachunkiem płatniczymDokument dotyczący opłat z tytułu usług związanych z rachunkiem płatniczym 
Krakowska SKOK 2006-2022
projected by GRUPA365NET